Районний конкурс ім. П.Яцика

22 лист. 2016
20 листопада 2016 року відбувся ІІ етап 17 Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

У конкурсі брали участь 14 учнів 3 класу та 15 учнів 4 класу.

Серед учнів 3 класів переможцями стали: І місце -Бабанова Ірина (Ізмайлівська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Косирєва С.М.);

ІІ місце -  Казанівська Лілія ( Користівська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Чорнобривець Т.К.),

та Спересенко Валерія (Войнівська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Лапко Л.О.) ;

ІІІ місце - Мармаза Крістіна (Бутівський НВК, вчитель Мудрак Н.В.)

та  Бараннік Ігор ( Недогарський НВК, вчитель Коломойченко І.М.).

Серед учнів 4 класу перемржцями стали: І місце - Любка Поліна ( Протопопівська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Губенко С.В.);

ІІ місце - Михайлова Ілона ( Косівська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Бець Л.І.)

та Вовченко Вікторія ( Новопразький НВК, вчитель Пєркіна А.В.);

ІІІ- місце - Шнякіна Маріамна ( Куколівський НВК, вчитель Жуфалаян В.О.),

Доломанова Іванна (Улянівська ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Метелиця С.І.)

та Тацька Катерина ( Користівська  ЗШ І-ІІІ ст., вчитель Подпарінова Л. Д.).

Щиро вітаємо переможців конкурсу!