Засідання творчої групи з літературного читання

15 груд. 2016
Формування читацьких навичок молодших школярів шляхом інтерактивних технологій.

Навчити дітей гарно читати - одне з найважливіших завдань початкової школи.А ще потрібно, виховати любов до читання, щоб учні розуміли, що читання для них є життєво необхідним.Є багато нових сучасних методів та прийомів для вироблення навичок читання.

На дану тему проведено засідання творчої групи, яке відбулося у  Користівській школі.  Вчителі Подпарінова Л.Д. та Чорнобривець Т.К.провели практичні заняття, на яких показали сучасні прийоми навчання читанню. Це  вправи на розвиток фонематичного слуху, різні види скоромовок,цікаві ігри, інтерактивні таблиці,комп'ютерні технології.тощо.  Присутні мали змогу обговорити побачене та поділитися досвідом роботи з даної проблеми.