Грамоти вчиться - завжди знадобиться

16 січ. 2015
16 січня 2015 року відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів, на якому свої напрацювання презентувала творча група вчителів з проблеми вироблення навичок орфографічної грамотності учнів початкових класів.

Керівник творчої групи Кравченко Л.І.- старший учитель Недогарської ЗШ ознайомила присутніх з ситемою  презентацій з даної проблеми.

Вчитель Косівської ЗШ  Бець Л.І. провела тренінг з теми" Форми роботи над помилками", Тупало Н.Д  - вчитель Ясинуватської ЗШ ознайомила з підбіркою літератури з даної проблеми, Криволапова Л.І.- Бандурівська ЗШ поділилася досвідом роботи з підбіркою таблиць, які допомагають дітям краще засвоїти правила, Данилко Л.О.- вчитель Попельнастівської ЗШ презентувала методичну розробку " Ігри зі словниковими словами".         Члени методичного обєднання отримали електронні версії матеріалів з проблеми вироблення орфографічної грамотності учнів початкової школи.