Засідання Школи молодого вчителя

27 лют. 2017
24 лютого 2017 року відбулося засідання Школи молодого вчителя.

24 лютого молоді вчителі початкових класів зібралися на чергове засідання Школи молодого вчителя.

Розпочалося засідання анкетуванням молодих спеціалістів щодо виявлення знань з використання у своїй роботі інтерактивних технологій навчання та виявлення проблем, які найчастіше виникають у навчально-виховному процесі.

Далі учасники зібрання ознайомилися з новими технологіями, які використовують вчителі- практики-спеціалісти вищої категорії та старші учителі , у навчанні учнів.Досвідом роботи поділилися: Хрієнко І.В., Панасенко Ю.М., Коваленко І.В., Охрименко Н.Г., Нужна О.І., Котяж В.І, Вірич І.О.,Мудрак Н.В.. Молоді вчителі приймали активну участь в оговоренні, задавали питання та були учасниками практичних завдань, які проводили досвідчені  колеги.

В кінці засідання молоді спеціалісти отримали методичні рекомендації від методиста відділу освіти Козакової Н.А.