Семінар молодих спеціалістів

12 квіт. 2017
Навчання молодих спеціалістів відбулося у Куколівському НВК

12 квітня 2017 року молоді спеціалісти району завітали до Куколівського НВК, де було проведено навчання для даної категорії вчителів.

В закладі гостей  гостинно зустріли директор школи Панасенко Ю.М.та заступник директора з навчально-виховної роботи Бець       Тетяна Юліанівна.Робота семінару розпочалася з відвідування уроків вчителів початкових класів.

Молоді вчителі були присутні на уроці української мови в 4 класі, який провела спеціаліст вищої категорії, старший учитель Жуфалаян Віта Олександрівна. На уроці присутні мали змогу познайомитися з використанням сучасних новітніх методів і прийомів навчння у початковій школі. Урок  Віти Олександрівни був добре продуманий , методично вірно спланований, насичений сучасними технологіями навчання, які показали творчий підхід вчителя до планування та проведення уроку.

Другим уроком, на якому побували молоді спеціалісти, був урок читання у 1 класі. Його провела досвідчений вчитель Бандилко Алла Євгеніївна. Було чому повчитися молодим. Алла Євгеніївна використовувала різноманітні прийоми навчання читанню та звернула увагу на психологічний підхід до дітей першого року навчання.

Семінар було продовжено тренінгом , який провела Жуфалаян Віта Олександрівна.

Молодим вчителям дуже подобалося бути учасниками даного тренінгу, бо вони особисто брали у ньому участь, розглядали конкретні ситуації , які інколи виникають у роботі з учнями. Віта Олександрівна звернула увагу на основні складові педагогічної майстерності, давала практичні поради щодо моделювання сучасного уроку, використання ефективних методів навчання.

Під час обговорення молоді спеціалісти щиро дякували вчителям та адміністрації школи за все чому навчилися і запевнили, що будуть використовувати побачене і почуте у своїй роботі.