Напередодні початку нового навчльного року

19 вер. 2017
Секційне засідання вчителів початкових класів

Відбулося секційне засідання вчителів початкових класів району.На ньому було розглянуто ряд питань по підготовці до нового навчального року та особливості викладання предметів у початковій щколі. Також звернено увагу на те, що з 1 вересня 2017 року буде розпочато експерементальне втілення коецепції "Нової української школи" у ста навчальих закладах України.  А у 2018 навчальному році всі діти, які підуть до 1 класу будуть навчатися за нивим Державним стандартом.                                                                                                 Керівник районного методичного об'єднання Кришан Ірина Борисівна наголосила, що методичні рекомендації спонукають вчителів до пошуку нових форм та прийомів навчання, тому було прийнято рішення  звернути увагу на проведення інтегрованих уроків, на участь вчителів району у педагогічних вебінарах, на обмін досвідом у межах України.