Оновлення змісту художньо-естетичної освіти

20 вер. 2017
Відбулося засідання районного методичного об'єднання

На засіданні районного методичного об'єднання було розглянуто завдання Державного стандарту , в якому чітко окреслена необхідність якісного оновлення змісту художньо-естетичної освіти школярів, спрямованої на формування в учнів системи естетичних цінностей як інтегральної основи їх світогляду, розвиток мистецьких умінь та компетентностей.

На сьогоднішній день пріоритетним напрямком в діяльності вчителя є пошук і запровадження активних засобів та прийомів навчання учнів. Досвідом  роботи з даного питання поділилася керівник методичного об'єднання Ворона Т.С.яка звернула увагу на міжпредметну інтеграцію на уроці та використання художньо-педагогічних технологій на різних етапах уроку.

Вчитель-методист Цукрозаводського НВК Фірс Н.І. поділилася досвідом роботи з інтегрованого курсу "Мистецтво" та ознайомила присутніх з навчально-методичним забезпеченням уроку даного курсу. Члени методичного об'єднання були ознайомлені з методичними рекомендаціями щодо викладання предметів художньо-естетичного циклу у 2017/2018 навчальному році.