Нова українська школа - нові підходи до навчання

15 бер. 2019
Семінар-тренінг вчителів початкових класів у Олександрівській ЗШ І-ІІІ ст.

13 березня 2019 року проведено семінар для вчителів початкових класів  району. Програма семінару була дуже насиченою. Запропоновані заходи- сучасні,креативні, відповідали вимогам сьогодення.

Вчителі Романів О.П, Руденко О.М. провели майсер-клас "Сувенір", на якому присутні навчилися робити креативні сувеніри, використовуючи фарбовану кухонну сіль та різнокольоровий папір. Вчитель 1 уласу Павліщева В.С. ознайомила присутніх з                         інтерактивними прийомами навчання першокласників та провела міні-тренінг " Урок в коробці".

Досвідом роботи по впровадженню сучасних прийомів навчання поділилися вчителі Павленко Ю.А.,Сергієнко Л.А., Даценко І.Ф..

Організаторами "Веселих перерв" були Руденко О.М. та Щербина Н.В.. Діти із задоволенням гралися в ігри, що були намальовані на підлозі коридору.

Учасники семінару подякували вчителям, а особливо- директору школи Глущенко Н.В. та заступникудиректора Кандейкіній М.Ю. за належну організацію семінару.Завдяки їх підтримці в Олександрівській школі велика увага приділяється створенню осередку знань і можливостей для самореалізації та всебічного розвитку особистостікожної  дитини.