ІІ етап конкурсу з української мови імені Петра Яцика

7 груд. 2015
Бабій Анастасія, учениця 4 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст. -переможець конкурсу імені Петра Яцика.

Вітаємо Бабій Анастасію,ученицю 4 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст. переможця ІІ етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені  Петра Яцика. Велика подяка вчителю Токарєвій Наталїї Миколаївні за гарні знаання її учениці.

ІІ місце отримав Парахонько Єгор,учень Войнівської ЗШ І-ІІІс,.(вчитель Ковпак З.І.);

ІІІ місце роділили Ткаченко Євгенія,учениця Протопопівської ЗШ І-ІІІст. ( вчитель Руденко С Г.) та Колісник Діана, учениця Недогарського НВК, ( вчитель Кравченко Л.І.).

Серед учнів 3 кзасів переможцями стали:

І місце- Михайлова Ілона, учениця Косівської ЗШ І-ІІІ ст,(вчитель Бець Л.І.);

ІІ місце - Шнякіна  Маріанна, учениця Куколівського НВК,( вчитель Жуфалаян В.О);

ІІІ місце- Гейко Ксенія, учениця Новопразького НВК, ( вчитель Чайка О.О.) та Тацька Катерина, учениця Користівської ЗШ І-ІІІ ст.,( вчитель Подпарінова Л.Д.).