Засідання школи молодого вчителя

17 груд. 2015
На базі Протопопівської ЗШ І-ІІІст. відбулося засідання школи молодого вчителя.

Система роботи з молодими вчителями в нашому районі має свої традиції. Це і наставництво, і методичні консультації, і засідання школи молодого вчителя,  а також інші різноманітні види роботи , що проводяться відділом освіти, методичним кабінетом. Все це дає можливість краще познайомитися з кожним з новопризначених вчителів і допомогти становленню їх професійної діяльності.

На черговому заідання школи молодого вчителя, яке було проведене на базі Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст. молоді спеціалісти мали змогу познайомитися з досвідом роботи вчителів стосовно планування сучасного уроку та вимогах до його проведення.

Присутні відвідали урок української мови у 3 класі ( вчитель Губенко С.В.) та урок математики в 4 класі ( вчитель Руденко С.Г.). Під час обговорення проведених уроків молоді вчителі активно ділилися враженням від побаченого,аналізували урок,обговорювали прийоми роботи та отримували відповідні консультації.