Легко здобувати знання

13 лист. 2017
Засідання творчої групи вчителів початкових класів

Використання методів ейдетики у навчанні учнів початкової школи - це новий підхід до освітніх і виховних технологій, які дають змогу кожному учневі легко та із задоволенням здобувати знання.

Методи ейдетики пробуджують  активну розумову діяльність кожної дитини, зацікавлюють самим процесом навчання, допомагають учневі запам"ятовувати навчальний матеріал та миттєво згадувати у потрібний час.

Впровадження методів ейдетики в практику початкової школи обговорено на засіданні творчої групи, керівник якої вчитель вищої категорії Користівської ЗШ І-ІІІ ст. Хрієнко І. В.. Члени творчої групи ділилися досвідом роботи з ефективного використання методів ейдотехніки та практичного їх використання. Цікаві вправи та ігрові завдання для розвитку пам"яті, фантазії  використовують у своїй роботі вчителі Хрієнко І.В., Лапко Л.О., Жуфалаян В., Войтович В.В..

Члени творчої групи вирішили оформити свої напрацювання окремою  папкою та ділитися досвідом роботи з молодими вчителями.