Вчимося жити разом

19 груд. 2017
Тренінг для вчителів початкових класів

Відбулося заплановане засідання РМО вчителів початкових класів, під час якого  проведено тренінг з курсу " Вчимося жити разом".

Керівниками даного курсу в районі є Жуфалаян Віта (Куколівський НВК) та Кришан Ірина (Добронадіївська ЗШ І-ІІІ ст.).Саме вони подбали про те, щоб надати допомогу вчителям в роз'ясненні значень курсу та правильній реєстрації для отримання сертифікату "Вчимося жити разом".

На засіданні також розглянуто питання обговорення проектів типових навчальних програм початкової школи, проведено аналіз основних документів "Нової української школи"за останні чотири місяці поточного року та обговорено план відповідних заходів згідно розпорядження КМУ №903-р від 13.12 17р.