Методичне об'єднання вчителів початкових класів

10 квітня 2015 року відбулося засідання районного методичного об'єднання вчителів початкових класів, на якому було розглянуто основні  питання підготовки та проведення державної підсумкової атестації  та питання щодо  закінчення навчального року.

Присутні познайомилися з досвідом роботи Кришан І. Б. (Добронадіївська ЗШ) по впровадженню елементів ейдетики на уроках в початковій школі та Заблоцької Г.М. (Головківська ЗШ) по впровдженню елементів науково-педагогічного проекту "Росток" на уроках традиційної математики. Також було розглянуто поточні питання, які виникли в процесі роботи.

27 листопада 2015 року на базі Протопопівської ЗШ І-ІІІ ст. відбулося чергове районне методичне об'єднання вчителів початкових класів з проблеми "Створення навчально-виховного середовища в початковій школі".

Члени методичного об'єднання переглянули урок з природознавства у 3 класі (вчитель Губенко С. В.) та урок читання у 4 класі (вчитель Руденко С.Г).